Urząd Miejski w Karpaczu


ul. Konstytucji 3 Maja 54
58-540 Karpacz

tel. 75 761 91 50
fax 75 761 92 24
e-mail: kancelaria@karpacz.eu

Gmina Karpacz


NIP: 6110107759
REGON: 230821552
TERYT: 0206011
ePUAP: /qa70hiw89b/SkrytkaESP

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Gościniec "Leśny Dwór", ul. Karkonoska 1, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania 

1)    Lidia  Nowak - Przewodniczący komisji
2)    Marcin Ryszard Krupa - Zastępca Przewodniczącego
3)    Katarzyna Alicja Kopeć-Branicka - Członek komisji
4)    Daria Maria Delekta - Członek komisji
5)    Karolina Słaby - Członek komisji
6)    Magdalena Katarzyna Starobrat - Członek komisji
7)    Beata Kazimiera Wierzbicka - Członek komisji
8)    Jolanta Krystyna Wrocławek - Członek komisji
9)    Roksana Daria Pociecha - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Dorota Barbara Migda - Przewodniczący komisji
2)    Dawid Jakub Kowalczyk - Zastępca Przewodniczącego
3)    Kostas Serwinis - Członek komisji
4)    Eliza Żubrowska - Członek komisji
5)    Krzysztof Sylwester Zwatrzko - Członek komisji
6)    Małgorzata Gadomska - Członek komisji
7)    Jan  Paczkowski - Członek komisji
8)    Danuta Anna Woźniak - Członek komisji
9)    Bogumiła  Stawicka - Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Szkoła Podstawowa w Karpaczu, ul. Konstytucji 3 Maja 48a, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

1)    Joanna Agnieszka Borowy - Przewodniczący komisjii
2)    Iwona Teresa Oszkiel-Wiatr - Zastępca Przewodniczącego
3)    Danuta Anna Baranowska - Członek komisji
4)    Zuzanna Magdalena Wierzbicka - Członek komisji
5)    Kacper  Słaby - Członek komisji
6)    Czesława Leksycka - Członek komisji
7)    Monika Izabela Kowol - Członek komisji
8)    Nadia Krystyna Chodorek - Członek komisji
9)    Patrycja Marta Kuryś - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Małgorzata Maria Russek - Przewodniczący komisji
2)    Romuald  Kołodziej - Zastępca Przewodniczącego
3)    Kazimiera Magdalena Mierzwa - Członek komisji
4)    Jakub Nowak - Członek komisji
5)    Mirosław Andrzej Gosiawski - Członek komisji
6)    Tomasz Krystian Popek - Członek komisji
7)    Anna Maria Lewicka - Członek komisji
8)    Jadwiga Gałęzyka - Członek komisji
9)    Laura Małgorzata Gadomska - Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 48b, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

1)    Anita Małgorzata Fediuk - Przewodniczący komisji
2)    Małgorzata Genowefa Leniewicz - Zastępca Przewodniczącego
3)    Magdalena Maria Łoźnicka - Członek komisji
4)    Rafał Ryszard Wrona - Członek komisji
5)    Bożena Katarzyna Filipiak-Gudzowska - Członek komisji
6)    Radosław Paweł Domachowski - Członek komisji
7)    Kornelia Dominika Czepczur - Członek komisji
8)    Tomasz Maciej Sieniuta - Członek komisji
9)    Wojciech Tomasz Filipiak - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Anna Karpacz-Mroczkowska - Przewodniczący komisji
2)    Mieczysław Antoni Bąkowski - Zastępca Przewodniczącego
3)    Piotr Krzysztof Paczuski - Członek komisji
4)    Radosław Żukowski - Członek komisji
5)    Andrzej Dudzik - Członek komisji
6)    Kamil Baranowski - Członek komisji
7)    Michał Tomasz Dobrzański - Członek komisji
8)    Agnieszka Ewa Nowakowska - Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
OKW „Krucze Skały”, ul. Wilcza 1, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

1)    Aleksandra Julia Zdziechowicz - Przewodniczący komisji
2)    Anna Ludwika Rak - Zastępca Przewodniczącego
3)    Konrad Jan Delekta - Członek komisji
4)    Monika Adrianna Siergiej - Członek komisji
5)    Weronika Kuryś - Członek komisji
6)    Agnieszka Monika Paradysz - Członek komisji
7)    Ewa Alfreda Bąkowska - Członek komisji
8)    Mirosław Dymitruk - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Krystyna Kuczkiewicz-Sikorska - Przewodniczący komisji
2)    Iwona Grażyna Bulej - Zastępca Przewodniczącego
3)    Józef Blomberg - Członek komisji
4)    Sara Konsuela Świderska - Członek komisji
5)    Krzysztof Dariusz Fediuk - Członek komisji
6)    Radosław Zygmunt Łotocki - Członek komisji
7)    Beata Anna Makutynowicz - Członek komisji
8)    Krzysztof Jerzy Cich - Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
Muzeum Zabawek, ul. Kolejowa 3, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

1)    Łukasz Przybyła - Przewodniczący komisji
2)    Karolina Marien - Zastępca Przewodniczącego
3)    Mateusz Bukowski - Członek komisji
4)    Jan Stanisław Grotkowski - Członek komisji
5)    Jerzy Książkiewicz - Członek komisji
6)    Kazimierz Michał Mierzwa - Członek komisji
7)    Paulina Teresa Dąbik - Członek komisji
8)    Zofia Maria Fediuk - Członek komisji
9)    Małgorzata Alina Mazur - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Krzysztof Krzyżewski - Przewodniczący komisji
2)    Michał Stanisław Włodarczyk - Zastępca Przewodniczącego
3)    Justyna Kamila Szaciłło-Kucikowska - Członek komisji
4)    Artur Rafał Mazur - Członek komisji
5)    Patryk Grzegorz Hus - Członek komisji
6)    Józefa Kiwer - Członek komisji
7)    Maja Ewa Klimczuk - Członek komisji
8)    Adam Ryszard Marien - Członek komisji
9)    Paula Cich - Członek komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
CM Zarzecze, ul. Myśliwska 13, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

1)    Tadeusz Baczuń - Przewodniczący komisji
2)    Lidia Izabela Niewiadomska - Zastępca Przewodniczącego
3)    Mateusz Damian Gajzler - Członek komisji
4)    Katarzyna Agata Smalec - Członek komisji
5)    Weronika Maria Wierzbicka - Członek komisji
6)    Karolina Katarzyna Pereguda - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Kinga Beata Grzyb - Przewodniczący komisji
2)    Mirosława Jarzynka - Zastępca Przewodniczącego
3)    Anna Maria Grzecznik - Członek komisji
4)    Joanna  Kaczmarska - Członek komisji
5)    Grażyna Elżbieta Kowalczyk - Członek komisji
6)    Agnieszka Marianna Hus - Członek komisji 


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
CM Świetlana Góra, ul.  Sanatoryjna 1, 58-540 Karpacz

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania 

1)    Roksana Teresa Wysocka - Przewodniczący komisji
2)    Anna Lemiszewska - Zastępca Przewodniczącego
3)    Elżbieta Jagła - Członek komisji
4)    Maria Teresa Grzeszczak - Członek komisji
5)    Karolina Maria Smalec - Członek komisji
6)    Mariola Krysiak - Członek komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

1)    Ewa Hirsch - Przewodniczący komisji
2)    Iwona Kabelis - Zastępca Przewodniczącego
3)    Weronika Maja Świderska - Członek komisji
4)    Hanna Wyszomirska - Członek komisji
5)    Krzysztof Roman Kowalczyk - Członek komisji
6)    Dominik Jakub Witulski - Członek komisji

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij